Jak wybrać zasłonę prysznicową: jak kupić odpowiednią dla swojego prysznica

Jeśli chodzi o wybór zasłony prysznicowej, jest tyle opcji, ile sposobów na udekorowanie łazienki. Nie ma dobrego lub złego sposobu na wybór zasłony prysznicowej – cokolwiek pasuje do Ciebie i Twojej przestrzeni jest właściwym wyborem. Jeśli szukasz inspiracji przed podjęciem decyzji o wyborze zasłony prysznicowej, nie szukaj dalej niż te stylowe zasłony łazienkowe, które sprawią, że zapragniesz więcej ich modnego stylu.

Zasłony prysznicowe z koordynującym nadrukiem

Jak wybrać zasłonę prysznicową:
  • Tkanina i konstrukcja – Tkanina jest najważniejszym aspektem zasłony prysznicowej. Chcesz się upewnić, że wybierasz coś, co może wytrzymać rygory codziennego użytkowania. Istnieje kilka różnych rodzajów tkanin zasłonowych: PVC jest niedrogi, ale nie trwa długo i może powodować pleśń. Poliester jest bardziej trwały i odporny na zmarszczki, a bawełna jest świetna do pochłaniania wilgoci. Szukaj zasłony z mocną konstrukcją tkaniny i wkładką do zasłony, jeśli chcesz zasłony, która będzie trwać dłużej.
  • Kształt i wzór – Zasłony prysznicowe mogą mieć różne kształty i rozmiary. Pamiętaj, aby wybrać kształt, który pasuje do Twojej łazienki i prysznica. Chociaż kwadratowe panele zasłonowe są częstym wyborem, mogą wyglądać na przestarzałe w nowoczesnej łazience. Zakrzywiony kształt nada łazience bardziej luksusowy charakter. Aby uzyskać współczesny wygląd, wybierz wzór, który łączy się z innymi elementami wystroju. Jednolity kolor działa najlepiej, jeśli chcesz mieć prosty wygląd.
  • Jak dużo prywatności potrzebujesz – Miej na uwadze, jak dużo prywatności potrzebujesz przy wyborze zasłony prysznicowej. Czy masz nadzieję, że nikt nie będzie mógł zobaczyć lub wtargnąć do Twojej przestrzeni prysznicowej? Zasłona, która oferuje dużo prywatności jest dobrym wyborem.

Pasujące zasłony i ręczniki

Wybierz zestaw koordynujący ze swoim zestawem ręczników i zasłon prysznicowych. Jest to świetny sposób, aby związać swoją łazienkę razem z kolorem i wzorem. Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej nowoczesnego, poszukaj inspiracji w abstrakcyjnych nadrukach. To może dodać splash koloru do twojej łazienki bez bycia zbyt głośnym. Abstrakcyjne nadruki są świetne dla każdego, kto chce mieć prosty wygląd w swojej łazience.

Dopasowane zasłony i maty

Najlepiej jest mieć pasujące zasłony i ręczniki w swojej łazience. Jeśli utrzymasz kolor ręczników i zasłon w tym samym kolorze, będzie to wyglądać znacznie czyściej i położy nacisk na ręczniki zamiast na ściany. Koordynujący zestaw zasłon i ręczników będzie wyglądał świetnie w twojej łazience.

Comments are closed.