Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Nas

 

MARKA

– w naszej ofercie znajdziecie produkty, które starannie dobieramy ze względu na markę
i jakość. Wiele wyrobów, które oferujemy posiada ponadstandardową gwarancję, np. niemieckie baterie Hansgrohe posiadają 5 letnią gwarancję producenta, podobnie baterie firmy Tres mają 5 letni okres gwarancyjny. Pod względem długoletności gwarancji na szczególną uwagę zasługuje np. niemiecki producent wanien i brodzików firma Kaldewei, której produkty posiadają aż 30 lat gwarancji. Z pasją tworzymy własną markę opartą na najlepszych wzorcach. Mówiąc o BLUEARTS mamy na myśli markę na wiele lat.

 

OBSŁUGA KLIENTA

- w handlu i usługach mamy już kilkanaście lat doświadczenia. Wiemy doskonale, że fachowość
i uprzejmość w stosunku do klienta tworzy trwałą MARKĘ. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie. Troszczymy się o Was, abyście zawsze mieli pełną satysfakcję z poczynionych zakupów. Zdajemy sobie sprawę, że wydatki na wyposażenie wnętrz, również łazienek, nie należą do najmniejszych. Są dość kosztowne i wymagają wielu przemyśleń, a często też wyrzeczeń. Zawsze chętnie doradzamy, aby zakupione u nas produkty służyły Wam przez lata dając satysfakcję
i wygodę.

 

LOGISTYKA
- wiemy, że czas to pieniądz. Wiemy, że dzięki dobrej logistyce możemy zaoferować Wam niższe ceny. Wiemy też, że nikt nie lubi długo czekać na zamówione towary. Utrzymujemy na stanach produkty, które sprzedają się dość regularnie, aby dla Was drodzy klienci możliwie skrócić czas oczekiwania. Niektóre pozycje z naszej oferty otrzymacie „od ręki”. Na wiele trzeba poczekać tylko kilka dni. Są też niestety towary unikatowe, na które niestety trzeba poczekać dłużej. Poprzez staranne dobieranie dostawców oraz firm kurierskich nieustannie dążymy do tego, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. Dbamy też bardzo, żeby produkty, które do Was wysyłamy były starannie i bezpiecznie zapakowane i aby po drodze nie uległy uszkodzeniu.

 

OBSŁUGA PO SPRZEDAŻY

- nie zamykamy współpracy i kontaktu z Wami po „odejściu od kasy”. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, a zwłaszcza w „trudnych sprawach”, np.: błędne zamówienie, pomyłka w dostawie, szkoda w transporcie, wady ukryte produktu, gwarancje itp. Nie zostawiamy Was samych w sytuacjach kryzysowych. Zawsze możecie liczyć na naszą życzliwość i pomoc. Często z własnej inicjatywy dopytujemy się, czy poczynione u nas zakupy dają Wam satysfakcję. Jeśli możecie nam pomóc w jeszcze lepszej obsłudze, to prosimy o wyrażanie opinii o zakupionych produktach i o nas samych.

                                 

Zespół BLUEARTS

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl